تریلر بازی

آیا کوله‌بار خود را برای رفتن به تمدّن درون بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی» آماده کرده‌اید؟ آیا می‌خواهید پیش از حرکت، فیلمی از آن تمدّن را ببینید؟ پس این شما و این هم تریلری از بازی:

برای دریافت (دانلود) تریلر، روی لینک زیر کلیک کنید یا با برنامۀ بارکدخوان تبلت یا گوشی هوشمند خود، بارکد زیر را اسکن نمایید:

تیزر بازی سفر جنجالی

اگر دوست دارید تیزر متفاوتی از بازی سفر جنجالی را مشاهده کنید، فیلم زیر را ببینید:

برای دریافت (دانلود) تیزر بازی، روی لینک زیر کلیک کنید یا با برنامۀ بارکدخوان تبلت یا گوشی هوشمند خود، بارکد زیر را اسکن نمایید:

فیلم پشت صحنۀ تولید بازی

اگر دوست دارید بدانید بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی» چگونه ساخته شده است؛ اگر دوست دارید پشت صحنۀ تولید بازی را ببینید؛ اگر دوست دارید تصاویر برخی از سازندگان بازی را مشاهده کنید؛ فیلم زیر را مشاهده نمایید:

برای دریافت (دانلود) فیلم پشت‌‌صحنه، روی لینک زیر کلیک کنید یا با برنامۀ بارکدخوان تبلت یا گوشی هوشمند خود، بارکد زیر را اسکن نمایید:

دو نکته:

برای افزایش یا کاهش کیفیّت هر یک از فیلم‌ها، پس از شروع به پخش فیلم، اشاره‌گر موشواره را روی دکمۀ HD در نوار زیر آن برده و میزان کیفیّت موردنظر خود را انتخاب کنید؛

اگر با کلیک‌کردن بر روی دکمه «دریافت»، مجدّدا فیلم در صفحۀ جدیدی پخش گردید و دریافت انجام نشد، روی دکمۀ «دریافت» کلیک راست کرده و گزینۀ ... Save Link As را انتخاب نموده، محلّی از حافظۀ رایانۀ خود را برای ذخیرۀ فیلم انتخاب کرده و روی دکمۀ Save کلیک نمایید.