مسیر: تالار گفت‌وگو > پرسش دربارۀ بازی

دوستان شما 68 عدد نظر و صحبت‌ جالب در این بحث دربارۀ بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی» ارسال کرده‌اند که آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید. شما هم می‌توانید در این بحث شرکت کنید و نظر، پرسش و یا پاسخ خود را دربارۀ صحبت‌های آن‌ها بنویسید و با این کار، در این تالار گفت‌وگو حضور فعّالی داشته باشید و به ازای هر نظر، پرسش و یا پاسخ، 50 امتیاز در رقابت آنلاین دریافت کنید.

تمام پاسخ‌ها و واکنش‌ها به سخن شما، به صورت رایانامه (ایمیل) و یا پیامک رایگان برایتان ارسال می‌شود.

امتیاز: 50

1396 / 8 / 15

ﭼرا اﻳن ﺑﺎزی راﺳﺎﺧﺗﻪ‌اﻳد؟ ﻣﻣﻧون.


پاسخ پشتیبانی شرکت

دلیل ساخت این بازی، افزایش روزافزودن علاقه‌مندان به بازی‌های دوبعدی در کشور عزیزمان ایران است. به همین علّت، سعی کردیم که یک بازی دوبعدی جذّاب با کیفیّت دیداری، شنیداری و داستانی خوب تقدیم شما عزیزان کنیم.


حسین آفرند

امتیاز: 50

1396 / 8 / 14

چند مرحله از بازی رو رفتم و ناگهان این ‍‍‍نمایش داده میشه: specified argument was out of the range of valid values. مشکل چیه؟ وارد بازی هم نمیشه دیگه.


پاسخ پشتیبانی شرکت

برنامۀ «اصلاح‌گر بازی» را از وبگاه دانلود کرده و اجرا نمایید. با اجرای این برنامه، فهرستی از پرونده‌هایی که درون بازی ساخته‌اید ظاهر می‌شوند. پرونده‌ای را که در درون آن بازی می‌کردید و این مشکل پیش آمده، حذف کنید تا مشکل برطرف شود.


امتیاز: 50

1396 / 8 / 13

ﺑﺎزی ﺷﻣﺎ ﺧوب اﺳت؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

ان شاء الله که شما بپسندید.


هدی آذری

امتیاز: 50

1396 / 6 / 20

سلام. خسته نباشید. ببخشید بعد از مرحلۀ امامزاده یه مرحله میاد که صفحه سیاهه و چند تا آجرمانند که مربوط به مکان‌های مذهبی هست میاد اونجا. باید چی کار کنیم؟ من تو اون مرحله موندم.


پاسخ پشتیبانی شرکت

نباید صفحه سیاه بیاید؛ در آن صفحه، یک تصویر ظاهر می‌شود که تعدادی از آجرهای آن ریخته شده و شما باید با استفاده از آجرهایی که در سمت راست صفحه وجود دارد، آجرهای ریخته‌شده را در سر جایشان بچینید. بفرمایید که آیا نسخۀ ویندوزی بازی را استفاده می‌کنید یا نسخۀ اندرویدی؟


داود

امتیاز: 50

1396 / 5 / 6

من تازه بازی [رو] نصب کردم. تو همون مرحلۀ اوّل هنگ می‌کنه (نسخۀ ویندوز). برای بازی آنلاین شمارۀ ملّی و تلفن قبول نمی‌کنه. چه جوری عضو بشم؟ بهتر بود سی‌دی برنامه راهنما هم داشت.


پاسخ پشتیبانی شرکت

وقتی می‌خواهید بازی را اجرا کنید، به جای آن که روی شمایل (آیکن) بازی دابل‌کلیک کنید، روی آن کلیک راست نموده و گزینۀ Run as Administrator را انتخاب کنید. با این کار مشکل نخست شما برطرف می‌شود. برای ورود به بخش بازی آنلاین هم، ابتدا شمارۀ ملّی و تلفن همراه خود را در درون بازی و در قسمت گروه تولید و سپس ثبت‌نام وارد کنید. مطمئن باشید که به اینترنت متّصل هستید. پس از آن می‌توانید وارد بخش پروفایل آنلاین خود در وبگاه بازی شوید.


امتیاز: 50

1396 / 4 / 25

ﺑﺎزی ﺧﻳﻟﻰ ﻫﻧگ ﻣﻳﻛﻧﻪ ﺗو ﻧﺳﺧﻪ وﻳﻧدوز ﭼرا؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

نسخۀ جدید درایور کارت گرافیک خود را در اینترنت جست‌وجو کرده و یافته، دانلود نموده و نصب کنید. مشکل برطرف می‌شود.


احسان صفری

امتیاز: 50

1396 / 4 / 21

سلام خدمت سازندگان بازی. می‌خواستم بپرسم که من لوح فشردۀ سه بازی عملیّات انهدام 1 و 2 و سفرجنجالی را خریده‌ام. چرا حالا که آن را باز کرده‌ام، در آن فقط شناسۀ نرم‌افزاری عملیّات انهدام است؛ ولی شناسۀ نرم‌افزاری سفر جنجالی وجود ندارد؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

با تلفن پشتیبانی بازی به شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید.


امتیاز: 100

1396 / 4 / 14

ﺳﻟﺎم. ﻣﻳﺷﻪ ﺑﮔﻳد ﻣرﺣﻟۀ ﮔرﻣﺎﺑﻪ را ﭼﮔوﻧﻪ ﺑﺎزی ﻛﻧﻳم؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

تمام اشیایی که تصویر آن‌ها در فهرست اشیای موردنیاز برای یافتن وجود دارد را پیدا کنید. برخی از اشیا ممکن است در اندازه‌ای متفاوت و در مکانی که عادت ندارید آن شیء را در آن‌جا بیابید، پیدا می‌شوند.


امتیاز: 50

1396 / 2 / 29

ﺗو ﻣرﺣﻟۀ اوّل ﭘﺎزل روزﻧﺎﻣﻪ رو ﻛﻪ ﺗﻛﻣﻳل می‌کنی، ﻫﭻ اﺗﻓﺎﻗﻰ ﻧﻣﻳﻓﺗﻪ؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

اگر قطعات پازل روزنامه رو درست در جاهای خود بچینید، چند دیالوگ را در ادامه مشاهده می‌کنید و سپس به مرحلۀ بعد می‌روید؛ احتمالا قطعات پازل دست چیده نشده است.


امتیاز: 50

1396 / 1 / 20

اﮔر ﺑﺎزی ﺗﻣﺎم ﺷود، ﺑﺎﻳد ﭼﻪ ﻛﺎر ﻛﻧﻳم؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

می‌توانید از بخش «حالت نامحدود» مراحل مختلف بازی را بارها انجام داده و مهارت و در نتیجه، امتیاز و رتبۀ ملّی خود را افزایش دهید و خود را به نفرات اوّل برسانید. همچنین در نسخۀ ویندوزی بازی می‌توانید پروندۀ جدیدی بسازید و در درون آن بازی را از ابتدا انجام دهید.


علیرضا سوادکوهی

امتیاز: 50

1396 / 1 / 11

باسلام بازی را نصب کردم. چند مرحله را هم بازی کردم و برای بازی مجدد با این جمله "specifed argument was out of the range of valid values" [مواجه شدم.] چه کنم؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

برنامۀ اصلاح‌گر را از وبگاه بازی سفر جنجالی دانلود کرده، روی برنامۀ دانلودشده کلیک راست نموده و گزینۀ Run as administrator را انتخاب کنید تا برنامۀ اصلاح‌گر اجرا شود. پروندۀ ایجادشده را حذف کنید و بازی را مجدّد اجرا نمایید.


ریحانه ذوالفقاری

امتیاز: 150

1395 / 12 / 10

سلام استاد بنیسی .... استاد یه سوال دارم که چرا بازی هنگ میکنه ..دلیلشو میدونید چرا این جوری میشه....بی زحمت اگه دلیلشو امکان داره برای برادرم اقای روح الله ذوالفقاری ارسال کنید.... من الله توفیق باتشکر ذوالفقاری


پاسخ پشتیبانی شرکت

علیکم السّلام. احتمال زیاد اگر آخرین نسخۀ درایور کارت گرافیک رایانۀ خود را از اینترنت پیدا کردهَ، دانلود نموده و نصب کنید، مشکل حل می‌شود. ممکن است ویندوزتان نیز مشکلی داشته باشد که در گام آخر، تعویض ویندوز راه حلّ مناسبی به نظر می‌رسد.


پیام جعفری

امتیاز: 150

1395 / 11 / 29

ﺳﻟﺎم اﺳﺗﺎد داﺳﺗﺎﻧﻰ ﺑﻧﻳﺳﻰ. ﺑﺎﺑت ﺳﺎﺧت ﺑﺎزی ﻣﻣﻧوﻧم. ﺑﺎزی ﮔﺎﻫﻰ ﻫﻧگ می‌کند. ﭼﻪ ﻛﺎر ﻛﻧم؟ رﻳﺣﺎﻧﻪ ذواﻟﻓﻗﺎری از ﻗم


پاسخ پشتیبانی شرکت

آخرین نسخۀ درایور کارت گرافیک خود را از اینترنت پیدا کرده، دانلود نموده و نصب نمایید.


احمد وطن خواه

امتیاز: 250

1395 / 10 / 9

قرار بود فایل اصلاحگر بازی رو اصلاح کنید... من حامی #تولیدکنندگان_ایرانی هستم.


پاسخ پشتیبانی شرکت

برنامۀ اصلاح‌گر بازی اشکالی ندارد؛ اگر در برنامۀ اصلاح‌گر پرونده‌ای را مشاهده می‌کنید، آن را حذف نمایید. اگر حذف نمی‌شود، روی شمایل (آیکن) برنامۀ اصلاح‌گر بازی کلیک راست کرده و گزینۀ Run as Administrator را انتخاب نموده و سپس پرونده را حذف نمایید.


احمد وطن خواه

امتیاز: 250

1395 / 9 / 24

سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای بنیسی و همکاران زحمتکشتون! بازی سفر جنجالی رو نصب کردم و یک بار هم اجرا کردم و مشکلی نداشتم. اما امروز که وصل به اینترنت شدم که به صورت آنلاین بازی کنم موقع لود شدن بازی این پیام "Specified argument was out of the range of valid values." رو میده و با کلیک روی OK برنامه بسته می‌شه. مشکل چیست؟ راهنمایی بفرمایید لطفا من این بازی رو بیشتر بخاطر اینکه تولید یک بازی‌ساز طلبه‌ی ایرانی و پرانرژیه که ماشاءالله 3 تا بازی تاحالا طراحی و عرضه کرده خریدم و دوست دارم اون رو به دستان و فامیلم معرفی کنم تا اونا هم بخرند و از بازی ش لذت ببرند.


پاسخ پشتیبانی شرکت

مجدّدا برنامه‌های پیش‌نیاز بازی را نصب کنید. قاعدتاً باید مشکل با این کار برطرف شود. چنانچه مشکل همچنان باقی بود، برنامۀ اصلاح‌گر بازی را از همین وبگاه دانلود کرده و پرونده‌هایی که در درون بازی ایجاد کرده‌اید با استفاده از این برنامه حذف کنید و بازی را اجرا نمایید.


پاسخ احمد وطن خواه

امتیاز: 250

1395 / 9 / 24

بنده یک بار دیگر پیش نیازهای برنامه را از درون DVD نصب کردم و بعد دوباره اصل برنامه را نصب کردم فایده نکرد. بعد فایل اصلاح‌گر را دانلود و پرونده خود را که بدون اسم بود حذف کردم ولی باز هم فایده نکرد. البته متذکر بشم که ویندوز 10 روی سیستم من نصب هست و آنتی ویروس خود ویندوز فعال هست یعنی ویندوز دفندر.


پاسخ پشئیبانی شرکت

امتیاز: 50

1395 / 9 / 27

قاعدتا نباید مشکلی برای اجرای بازی داشته باشید. با تلفن پشتیبانی شرکت به شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید تا موردی دربارۀ سخت‌افزار شما بررسی شود.


احمد

امتیاز: 150

1395 / 9 / 22

بازی كی میاد؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

نسخۀ رایانه‌ای (ویندوزی) بازی سفر جنجالی منتشر شده و می‌توانید آن را از همین وبگاه به صورت پستی خرید کرده و یا دانلود نمایید. نسخۀ اندرویدی نیز به زودی منتشر می‌شود.


ﻣﻬدی ﻗرﺑﺎﻧﻰ

امتیاز: 100

1395 / 9 / 20

آﻳﺎ اﻳن ﺑﺎزی ﺳری ﺟدﻳد ﻫم دارد؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

هنوز خیر؛ امّا به زودی نسخۀ اندرویدی این بازی عرضه خواهد شد.


زینب دربان

امتیاز: 100

1395 / 7 / 17

با سلام. سؤالی داشتم. در رابطه با سازندگان این بازی خوب. بنده بازی‌های شما را دنبال می‌کنم و در سایت‌های شما دیدم که سازندگان بازی‌های قبلی رو معرفی کردید؛ امّا این بازی رو توی سایتتون از سازندگانش چیزی نذاشتید. لطفا توضیح بدید. ممنون.


پاسخ پشتیبانی شرکت

از این پس نام سازندگان بازی در تیتراژ بازی‌ها قرار داده می‌شود.


حسین وظیفه عالی

امتیاز: 100

1395 / 7 / 11

چهار پرونده ساخته‌ام؛ امّا هنگام ورود به بازی، پیغام خطا ظاهر می‌شود. برنامۀ اصلاح‌گر نیز نتوانست کاری انجام دهد. چه کار کنم؟


پاسخ حسین وظیفه عالی

امتیاز: 100

1395 / 7 / 11

پاسخ که ندارم . اما میخواستم اضافه کنم که ویندوز بنده 8.1 است .


پاسخ پشتیبانی شرکت

با تلفن پشتیبانی بازی به شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید.


عباس الله ابادی

امتیاز: 100

1395 / 6 / 29

با سلام. من بازی سفر جنجالی رو خریداری کردم؛ امFا برگه‌ای که توش شناسه نرم‌افزاری بود رو گم کردم. حالا چی کار کنم؛ به خدا من ۶۰۰۰ تومان پول این بازی رو دادم؛ لطفا کمک کنید.


پاسخ پشتیبانی شرکت

با تلفن پشتیبانی شرکت به شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید و شناسۀ نرم‌افزاری جدید را به صورت رایگان دریافت کنید.


حامد گلرخی

امتیاز: 50

1395 / 6 / 18

با سلام و خسته نباشید. بازی بعد از نصب پیغام خطا میدهد. لطفا ایمیل یا شماره تلگرام خود را بفرمایید تا تصویر خطا ارسال گردد. با تشکر


پاسخ پشتیبانی شرکت

تصویر خطا را به ایمیل info@benisi.ir ارسال فرمایید.


رضا

امتیاز: 1950

1395 / 5 / 5

با سلام. بازی «سفر جنجالی» در ویندوز من (۸.۱) مشکل دارد و بعد از یک بار اجرا دیگر بارگذاری نمی‌شود... از پشتیبانی هم ... خبری نیست... تا این چند مرحله‌ای که برای بار اوّل بازی اجرا شد و جلو رفت، تنها شبیه یک پازل و جورجین ابتدایی بود. اجرا بشود جلو بریم بهتر می تونیم نظر بدیم.


پاسخ پشتیبانی شرکت

در چند روز آینده، نرم‌افزار کوچکی بر روی همین وبگاه قرار می‌گیرد. لطفا منتظر بمانید تا این نرم‌افزار بر روی وبگاه قرار گیرد؛ سپس آن را اجرا کنید.
بازی «سفر جنجالی» را شاید بتوان زیباترین بازی دوبعدی ایرانی تاکنون دانست که از ترکیب 5 سبک بازی‌های دوبعدی تشکیل شده است و تصاویری از آن را می‌توانید در بخش «تصاویر بازی» مشاهده فرمایید.
تلفن پشتیبانی شرکت به شمارۀ 09100100527 روزهای غیر تعطیل از ساعت 8 صبح تا 1 ظهر و از 5 عصر تا 9 شب فعّال است و به پرسش‌های بازی‌بازان عزیز پاسخ می‌دهد.


مهدی

امتیاز: 3300

1395 / 4 / 28

با سلام. بازی هنوز برای من اجرا نمی‌شود و روی لوگوی اول گیر می‌کند. من از دو پیش‌نیاز که روی سایت گذاشته بودید، اوّلی را نصب کردم و دومی را هم اجازۀ نصب نمیده؛ چون دات‌نت‌فریم‌ورک روی دستگاه من نصب است. (ویندوز ۸.۱) لطفا پشتیبانی و راهنمایی بفرمایید.


پاسخ پشتیبانی شرکت

نیازی به نصب پیش‌نیاز دوم در ویندوزها 8 و بالاتر نیست.


مهدی

امتیاز: 3300

1395 / 4 / 23

سلام بازی ... را حذف کردم و دوباره نصب کردم، روی صفحه سفر جنجالی توقّف می‌کند و پشت صفحه خطای زیر را می‌دهد: ُSpecified argument was out of the range of valid values بازی اوّلش نصب شد و مشکلی نداشت؛ ولی بعد از یک بار خارج شدن این جوری میشه.


پاسخ پشتیبانی شرکت

این حالت ممکن است برای برخی از ویندوزها پدید آید که در چند روز آینده، نرم‌افزار کوچکی بر روی همین وبگاه قرار می‌گیرد که با استفاده از آن می‌توانید این مشکل را برطرف فرمایید.


مهدی

امتیاز: 3300

1395 / 4 / 23

سلام. بالاخره امروز با لطف شرکت، شناسۀ [نرم‌افزاری] به دست ما رسید و تونستیم بازی را فعّال کنیم و چند مرحله‌ای جلو رفتیم و از بازی بیرون اومدیم؛ ولی وقتی نیم ساعت دیگه دوباره به بازی مراجعه کردیم تا ادامه بدهیم، روی صفحه‌ای که کلمۀ سفر جنجالی نوشته توقّف می‌کنه و جلو نمی‌رود. (بارگذاری می‌شود تا به حرف لام می‌رسد، دیگه جلو نمی‌رود.) لطفا بفرمایید برای حل مشکل باید چیکار کرد؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

این حالت ممکن است برای برخی از ویندوزها پدید آید که در چند روز آینده، نرم‌افزار کوچکی بر روی همین وبگاه قرار می‌گیرد که با استفاده از آن می‌توانید این مشکل را برطرف فرمایید.


مهدی

امتیاز: 3300

1395 / 4 / 18

سلام. من شناسۀ [نرم‌افزاری] قبلی که برای بازی سفر جنجالی خرید کرده بودم را فراموش کردم. چطور می‌تونم مجدّدا از شناسه خودم اطّلاع پیدا کنم تا بازی را فعّال کنم؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

با تلفن پشتیبانی شرکت به شماره 09100100527 تماس بگیرید و با ارائۀ مشخّصات خود، شناسۀ نرم‌افزاری خود را دریافت کنید.


امیررضا تقی زاده

امتیاز: 150

1395 / 4 / 16

من می‌خواستم شناسۀ [نرم‌افزاری] رو برا دوستم بگیرم؛ ولی وقتی روی [دکمۀ] پرداخت می‌زنم، بالای صفحه روی این پیام می‌مونه: «شما در حال انتقال به درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملّت هستید...» ولی به صفحۀ پرداخت وارد نمی‌شه، چیکار باید کنم؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

ضمن تشکّر از اطّلاع‌رسانی شما، هم‌اکنون این مشکل برطرف شده است و شما می‌توانید به راحتی شناسۀ نرم‌افزاری تهیّه نمایید.


هادی حسینعلی گل

امتیاز: 50

1394 / 12 / 19

سلام آقای بنیسی. منظور شما از قراردادن ساعت بر روی دست راست چیست؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

قرارگیری ساعت بر روی دست راست، مشکلی محسوب نمی‌شود؛ زیرا بازی‌باز شخصیّتی غیر از شخصیّت‌های درون بازی است. همچنین همانند انگشتر موجب زیباسازی بیش‌تر اشاره‌گر می‌باشد.


رستم دستان

امتیاز: 50

1394 / 6 / 12

این بازی چی شد پس ؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

هم‌اکنون تولید بازی به اتمام رسیده و در مراحل تست قرار دارد و به زودی ارائه خواهد شد.


وحیدنستوهی

امتیاز: 100

1394 / 4 / 22

سلام. در سایت هر چقدر می‌زنم، داخل بازی نمی‌رود؟


پاسخ پشتیبانی شرکت

با توجّه به این که اصل بازی قرار است به روح لوح فشرده به بازار عرضه گردد، ارائه نشده است، دکمۀ ورود به «رقابت آنلاین بازی» نیز در وبگاه عمل نمی‌کند. هم‌اکنون بازی را پیش‌خرید کنید تا از نخستین کسانی باشید که به بازی دسترسی پیدا می‌کنید. سپس بازی را بر روی سیستم خود نصب کرده و در رقابت آنلاین آن نیز شرکت کنید. هم‌اکنون نیز با پرسش خود چند امتیاز برای رقابت آنلاین جمع کرده‌اید.


پاسخ احمد حاج بابایی

امتیاز: 50

1394 / 5 / 12

سلام، بالای سایت نوشته شده نسخه آزمایشی، فکر می کنم تا چند روز دیگه بازی بیاد توی بازار و بتونین برید توی بازی