1395 / 10 / 26 :تاریخ انتشار

سفر جنجالی، نامزد بهترین بازی اندرویدی در جشنوارۀ پویاگران انقلاب اسلامی


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


بازی اندرویدی «سفر جنجالی» که به تازگی تولید آن به اتمام رسیده و به زودی انتشار عمومی می‌یابد، به عنوان نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در جشنوارۀ پویاگران انقلاب اسلامی انتخاب شده است...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، بازی اندرویدی «سفر جنجالی» که به تازگی تولید آن به اتمام رسیده و به زودی انتشار عمومی می‌یابد، به عنوان نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در جشنوارۀ پویاگران انقلاب اسلامی انتخاب شده و به بخش داوری نهایی جشنواره راه یافته است.
بازی اندرویدی «سفر جنجالی»، نخستین بازی تولیدی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» برای پلت‌فرم اندروید است که تاکنون توانسته نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در 2 جشنوارۀ «بازی مردمی عمّار» و «پویاگران انقلاب اسلامی» شود.
نسخۀ ویندوزی این بازی در عید فطر سال جاری به بازار عرضه شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. شما نیز می‌توانید با مراجعه به وبگاه رسمی بازی به نشانی
www.SafareJanjali.ir
تصاویر و فیلم‌های این بازی فاخر دوبعدی را مشاهده نموده و در صورت تمایل، آن را تهیّه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به ;کانال بازیکده و یا صفحه‌ی پشتیبانی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 196 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.