1395 / 4 / 11 :تاریخ انتشار

حضور مدیرعامل در هفتمین افطاری فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی


هفتمین گردهمایی فعالان فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی همراه با ضیافت افطار در حسینیه هنر برگزار شد و از مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی برای حضور در این مراسم، دعوت به عمل آمد...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، هفتمین گردهمایی فعالان فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی همراه با ضیافت افطار در حسینیه هنر برگزار شد
. در این مراسم که فعالان فرهنگی و رسانه ای انقلاب اسلامی در آن حضور داشتند، از حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی ـ مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی ـ نیز برای حضور در این محفل دعوت به عمل آمد.
شعرا، کارگردانان و سینماگران و برخی از هنرمندان ارزشی مهمان این جلسه صمیمی بوند و اجرای سرود و سخنرانی چهره های مطرح فرهنگی، هنری انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌هایی یود که در حاشیه‌ی این مراسم برگزار گردید.
شایان ذکر است شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که از سال 1388 و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین پا به عرصه‌ی وجود گذاشته و از همان زمان تاکنون، تولید باز‌ی‌های رایانه‌ای ارزشی و فاخر را در دستور کار خود قرار داده است.
این شرکت به همت حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی تاسیس شد و تاکنون طلاب و دانشجویان بسیاری، در زمینه‌ی علوم رایانه‌ای و نرم‌افزاری و تولید بازی‌های رایانه‌ای ارزشی از خدمت ایشان بهره‌مند شده‌اند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 61 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.