1395 / 8 / 13 :تاریخ انتشار

عرضه‌ی محصولات رسانه‌گستر بِنیسی در مرکز خدمات حوزه‌ قم با 70% تخفیف


پیرو توافقات شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، از این پس محصولات شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی با تخفیف 70% در غرفه‌ی نرم‌افزار مرکز خدمات حوزه‌ی علمیه‌ی استان قم عرضه می‌شوند...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، بر اساس توافقی که بین شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و مرکز خدمات حوزه‌ی علمیه‌ی استان قم انجام شد، از این پس محصولات شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی ـ تولیدکننده‌ی بازی‌های دیجیتالی ارزشی ـ با تخفیف 70% در غرفه‌ی نرم‌افزار این مرکز عرضه خواهند شد.
مرکز خدمات حوزه‌ علمیه استان قم، یکی از مراکز خدماتی است که به منظور تأمین رفاه طلاب و خانواده‌های ایشان، و به امر مبارک مقام معظم رهبری حفظه‌الله در سال 1370 تاسیس شد.
این مرکز دارای بخش‌های متعددی از جمله مسکن، بیمه، وام قرض‌الحسنه، فروشگاه عرضه‌ی لوازم خانگی و نرم‌افزار است و روزانه بسیاری از طلاب خواهر و برادر برای دریافت خدمات به این مرکز مراجعه می‌کنند.
با توافقی که بین مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین داستانی بِنیسی و مرکزخدمات حوزه‌ی علمیه‌ی استان قم برقرار شد، محصولات این شرکت دانش‌بنیان با تخفیف 70% در اختیار طلاب و خانواده‌هایشان قرار خواهد گرفت.
شرکت رسانه‌گستر بِنیسی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که از سال 1388 و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین پایه‌گذاری شد و تاکنون موفق به تولید محصولات فاخر و ارزشی به نام‌های بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 1: نبرد فاو، بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، کتاب آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی، و بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و بازی‌های تولیدی این شرکت، به وبگاه بِنیسی مراجعه فرمایید.

کانال بازیکده
صفحه‌ی روابط عمومی در تلگرام

نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 152 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.