1396 / 5 / 23 :تاریخ انتشار

سفر جنجالی، پیشنهاد ویژه دانلود از سوی سازمان فضای مجازی سراج


سازمان فضای مجازی سراج (حامی معنوی بازی سفر جنجالی) با تهیه‌ی ویژه‌نامه‌ی «چند پیشنهاد ویژه»، مجددا از این بازی ارزشی حمایت کرده و از همه‌ی پدران، مادران و کودکان برای دانلود این بازی ارزشی دعوت کرد...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، سازمان فضای مجازی سراج (حامی معنوی بازی سفر جنجالی) در حاشیه‌ی برگزاری گردهمایی فعالین مجازی جبهه‌ی انقلاب اسلامی (فصل وصل)، ضمن تهیه‌ی ویژه‌نامه‌ای با موضوع «چند پیشنهاد ویژه» ،مجددا از این بازی ارزشی حمایت کرده و از همه‌ی پدران، مادران و کودکان برای دانلود این بازی ارزشی دعوت به عمل آورد.
این ویژه‌‌نامه که مشتمل بر 70 صفحه‌ی تمام رنگی و با قطع جیبی است، پیشنهادات ویژه‌ای را در موضوعات نرم‌افزارهای تلفن همراه، بازی‌ها و وبگاه‌های ارزشی برای والدین و کودکان به همراه دارد.
سفر جنجالی، یک بازی دوبعدی و ماجراجویانه است که سبک زندگی اسلامی ایرانی را به تصویر می‌کشد. این بازی در دو نسخه‌ی رایانه‌ای و اندرویدی به بازار عرضه شده است و مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است، به گونه‌ای که نسخه‌ی اندرویدی آن به تنهایی توانسته است آمار دانلود 24000+ نفر را به نام خود ثبت کند.
این بازی به همت مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی،‌ جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی و کارگروه‌های تخصصی شرکت‌ رسانه‌گستر بِنیسی تهیه و تولید شده است و از قابلیت رقابت برخط (آنلاین) رقبا برخوردار است.
شما می‌توانید جهت دانلود این بازی و شرکت در رقابت برخط با رقبا به وبگاه سفر جنجالی مراجعه فرمایید.

کانال بازیکده
صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 154 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.