1397 / 2 / 15 :تاریخ انتشار

کاهش 50 درصدی هزینه ترافیک مصرفی سه وبگاه شرکت


با ابلاغی که از سوی «سامانه ثبت دامنه‌های اینترنتی با میزبانی داخلی» صورت گرفت، از این پس استفاده از سه وبگاه بِنیسی ، عملیات انهدام و سفر جنجالی با کاهش 50 درصدی هزینه ترافیک مصرفی (نیم‌بهاء) همراه خواهند بود...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، با ابلاغی که از سوی «سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی» صورت گرفت، از این پس استفاده از سه وبگاه بِنیسی ، عملیات انهدام و سفر جنجالی با کاهش 50 درصدی هزینه ترافیک مصرفی (نیم‌بهاء) همراه خواهند بود.
این تصمیم بر اساس بخشنامه‌ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود که طی آن، کلیه دارندگان ترافیک داخلی که متقاضی استفاده از تعرفه‌ی ترجیحی هستند ، با ثبت‌نام دامنه و آدرس IP خود در سامانه ثبت داده‌های اینترنتی با میزبانی داخلی ، در صورت داشتن شرایط لازم و تایید IP و اطلاعات آن‌ها، از 50% هزینه‌ی کمتر نسبت به سایر ترافیک‌ها برخوردار خواهند بود.
همچنین این سامانه، قابلیت به‌روزرسانی آدرس های IP از سوی دارندگان ترافیک مذکور را داراست.
شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» به عنوان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم، تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی و فاخر را در کارنامه‌ی خود را به ثبت رسانده است و مفتخر است با پشتیبانی و هدایت فعال کاربران در وبگاه‌های بِنیسی ، عملیات انهدام و سفر جنجالی ، بتواند قدم کوچکی در جلب رضایت هموطنان عزیز بردارد.
این شرکت، ازطریق سامانه‌های پیامکی، شبکه‌های پیام‌رسان، وبگاه‌ها‌ و مشاوره تلفنی، بازی‌های فاخر «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»،‌«عملیات انهدام2: نبرد خرمشهر» و «سفر جنجالی» را به صورت فعال، پشتیبانی می‌کند.
برای مشاهده‌ی جدول ثبت وبگاه‌های این شرکت در سامانه ثبت دامنه‌های داخلی، روی اینجا کلیک کنید.
قرار است به زودی از محصول جدید این شرکت با نام بازی «عملیات انهدام3: نفس‌گیرترین نبرد» رونمایی شود که می‌توانید اخبار آن را از طریق کانال ما در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی @Baazikadeh دنبال کنید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 556 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.