1397 / 7 / 3 :تاریخ انتشار

عرضه بازی‌های اسلامی ایرانی رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه یادیاران قم


رسانه‌گستر بِنیسی ضمن حضور در نمایشگاه دفاع‌مقدس قم (یاد یاران)، به عرضه محصولات تولیدی خود در زمینه‌ی دفاع‌مقدس و سبک زندگی اسلامی ایرانی پرداخت...

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، همزمان با ایام هفته دفاع‌مقدس، نمایشگاه بزرگ یاد یاران در محل دائمی این نمایشگاه در قم برگزار شد و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی ضمن حضور در این نمایشگاه، به عرضه بازی‌های تولیدی خود با رویکرد دفاع‌مقدس و سبک زندگی اسلامی ایرانی پرداخت.
این شرکت، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که با هدف ارائه مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین،‌ به تولید بازی‌های دیجیتالی می‌پردازد و تاکنون موفق به تولید و انتشار 6 محصول به نام‌های بازی رایانه‌ای عملیات انهدام یک: نبرد فاو، بازی رایانه‌ای عملیات انهدام دو: نبرد خرمشهر، کتاب آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی،‌ بازی رایانه‌ای سفر جنجالی، بازی اندرویدی سفر جنجالی و بازی صوتی سفر جنجالی شده است.
هفتمین محصول این شرکت با نام بازی‌ رایانه‌ای عملیات انهدام سه: نفس‌گیرترین نبرد نیز در مراحل پایانی تولید قرار دارد و به زودی به بازار عرضه خواهد شد.
با عضویت در کانال بازیکده در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به بازی‌ها و محصولات تولیدی این شرکت آگاه شوید.

نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 123 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.