1397 / 11 / 7 :تاریخ انتشار

بازدید مدیران بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از شرکت رسانه‌گستر بِنیسی


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


مدیران بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ضمن حضور در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، از مراحل پایانی تولید محصول جدید این شرکت با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» از نزدیک آشنا شدند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ مدیران بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با حضور در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، از مراحل پایانی تولید محصول جدید این شرکت با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» از نزدیک آشنا شدند.
در این دیدار که به دعوت از مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی - جناب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حبیب داستانی بِنیسی - صورت گرفته بود، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و همکارانشان، از بخش‌ها و کارگروه‌های مختلف این شرکت بازدید به عمل آوردند.
مهمترین بخش این جلسه مهم، بازدید از مراحل مختلف بازی جدید عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد از نزدیک بود که با تحسین مدیران بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نسبت به این بازی جذاب روبرو شد.
بازی عملیات انهدام 3، سومین نسخه از مجموعه بازی‌های عملیات انهدام است که داستانی رفت و برگشتی به آینده و گذشته از حضور در عملیات‌ فتح‌المبین، تا حضور در میان نی‌های بلند آبراه‌های عملیات خیبر، تا دفاع از مردم کوچه و بازار شهر کوهستانی پاوه و تا حضور در جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان با اسرائیل غاصب دارد و حدود ۲۰ دقیقه میان‌پرده سینمایی جهت روایت داستان تولید شده است.
شما می‌توانید با مراجعه به غرفه بازیکده در وبگاه باسلام، نسبت به پیش‌خرید این بازی جذاب به همراه تجهیزات نظامی آن اقدام فرمایید. سفارش شما پس از انجام مراسم رونمایی، به دستتان خواهد رسید.
منتظر اعلام مراسم رونمایی بازی باشید...
اخبار ما را در کانال بازیکده در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ دنبال کنید.

نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 286 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.