1397 / 11 / 12 :تاریخ انتشار

حضور رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه «مهدویت و انقلاب اسلامی»


همزمان با آغاز دهه‌فجر و برگزاری جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، نمایشگاه «مهدویت و انقلاب اسلامی» در مسجد مقدس جمکران برگزار شد و رسانه‌گستر بِنیسی حضوری فعال در این نمایشگاه داشت...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، به مناسبت دهه‌فجر و گرامیداشت جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، نمایشگاه «مهدویت و انقلاب اسلامی» در مسجد مقدس جمکران برگزار شد و رسانه‌گستر بِنیسی به عنوان تولیدکننده بازی‌های دیجیتالی سبک زندگی و دفاع مقدس، حضوری فعال در این نمایشگاه داشت.
جدیدترین دستاورد این شرکت، بازی رایانه‌ای فاخر «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» است که تولید آن بیش از 4 سال به طول انجامیده است و قرار است به زودی جشن رونمایی از این بازی ارزشی برگزار گردد.
جهت پیش‌خرید این بازی مهیج به همراه تجهیزات نظامی آن، به غرفه بازیکده مراجعه فرمایید.
این نمایشگاه که در شبستان امام هادی علیه‌السلام مسجد مقدس جمکران و با موضوع تبیین خدمات متقابل مهدویت و انقلاب، معرفی رویش‌های انقلاب و تبیین مباحث مهدوی در حال برگزاری است،‌ و ترویج فرهنگ مهدیت و انقلاب و بسترسازی برای ارائه آثار و محصولات مؤسسات فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی، به عنوان هدف از برگزاری این نمایشگاه ذکر شده است.
گروه‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سپاه، بسیج، مؤسسات تولید بازی‌های رایانه‌ای اسلامی ایرانی از جمله «رسانه‌گستر بِنیسی» و...، از جمله گروه‌های حاضر در این نمایشگاه هستند.
این نمایشگاه تا تاریخ 22 بهمن ماه 1397 پذیرای زائران و مجاوران مسجد مقدس جمکران، گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی و کاروان‌های راهیان نور خواهد بود.
اخبار رسانه‌گستر بِنیسی را در کانال بازیکده در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ دنبال کنید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 304 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.