1394 / 9 / 15 :تاریخ انتشار

تصاویر و اطّلاعات تازه از بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی»


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


جدیدترین بازی رایانه‌ای تولیدی شرکت با نام «سفر جنجالی» تا پایان سال رونمایی شده و نسخۀ رایانه‌ای آن به بازار عرضه خواهد شد. تصاویر تازه‌ای از این بازی را ببینید:...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، جدیدترین بازی رایانه‌ای تولیدی شرکت با نام «سفر جنجالی» تا پایان سال رونمایی شده و نسخۀ رایانه‌ای آن به بازار عرضه خواهد شد.
این بازی رایانه‌ای دوبعدی بیش از 35 مرحله دارد و داستان آن در تمدّنی بزرگ متشکّل از چندین شهر و روستا اتّفاق می‌افتد و بازی‌باز باید به همراه شخصیّت‌های بازی به این تمدّن بزرگ سفر کرده و به اماکن مختلف موجود در شهرها و روستا رفته و داستانی ماجراجویانه را دنبال کند. او باید در این سفر اشیای مختلفی را یافته و معمّاهای جذّابی را حل نماید.
این بازی رایانه‌ای جدید، ترکیبی از چندین سبک بازی‌های رایانه‌ای دوبُعدی است که علاوه بر تکیه بر بازی‌نامه‌ای مناسب، از امور فنّی، گرافیکی و صوتی مطلوبی بهره می‌برد و نسخۀ اندرویدی آن نیز برای استفاده در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها پس از عرضۀ نسخۀ رایانه‌ای آن ارائه خواهد شد. همچنین این بازی قابلیّت رقابت آنلاین بین تمام بازی‌بازهای خود را فراهم می‌آورد.
برای مشاهدۀ اطّلاعات بیش‌تر دربارۀ این بازی رایانه‌ای، به وبگاه رسمی آن به نشانی www.SafareJanjali.ir مراجعه فرمایید.
هم‌اکنون می‌توانید تصاویر جدیدی از این بازی را در ادامه مشاهده فرمایید:

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 40 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.