1394 / 11 / 25 :تاریخ انتشار

نمایش نخستین تریلر بازی سفر جنجالی در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


این نخستین بار است که تریلر بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» - که رسمی‌ترین بازی با ژانر تخصّصی سبک زندگی اسلامی ایرانی محسوب می‌شود - در معرض دید عموم قرار گرفته است...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، تریلر بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» برای نخستین بار در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در معرض دید عموم مردم نمایش داده می‌شود. بازی رایانه‌ای دوبُعدی «سفر جنجالی»، رسمی‌ترین بازی با ژانر تخصّصی سبک زندگی اسلامی ایرانی است و جدیدترین محصول شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی» محسوب می‌شود که از جذّابیّت‌های داستانی، تصویری و صوتی فراوانی بهره می‌برد و قرار است به زودی نسخۀ رایانه‌ای (برای اجرا بر روی رایانه‌ها) و اندرویدی آن (برای اجرای بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها) ارائه شود و قابلیّت رقابت آنلاین اسلامی دارد. شایان ذکر است که این نخستین بار است که تریلر این بازی رایانه‌ای در معرض دید عموم قرار گرفته است و پس از چند روز در وبگاه رسمی بازی به نشانی زیر درج و قابل مشاهده و دانلود خواهد بود:
www.SafareJanjali.ir
علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهدۀ سریع‌تر تریلر بازی به غرفۀ شرکت در طبقۀ اوّل نمایشگاه، واقع در: تهران، بزرگراه چمران، تقاطع رسالت، بوستان گفت‌وگو مراجعه فرمایند و علاوه بر این تریلر، محصولات دیگر این شرکت را نیز از همین غرفه با تخفیف ویژه خریداری کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به پیش‌خرید بازی با 60% تخفیف تا زمان ارائۀ رسمی بازی اقدام کنند. برای این کار، می‌توانند به صفحۀ وب زیر مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایند:
پیش‌خرید بازی با 58% تخفیف

نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 449 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.