1394 / 12 / 11 :تاریخ انتشار

19 اسفند، روز برگزاری مراسم رونمایی بازی رایانه‌ای سفر جنجالی


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


مراسم باشکوه رونمایی و آغاز فرآیند توزیع بازی رایانه‌ای فاخر «سفر جنجالی»، چهارشنبه، 19 اسفند، ساعت 10 صبح در سالن رضوان شهرداری مرکز قم در خیابان امام موسی صدر (خاکفرج) برگزار می‌شود...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، مراسم باشکوه معرّفی، رونمایی و آغاز فرآیند توزیع بازی رایانه‌ای فاخر «سفر جنجالی»، چهارشنبه، 19 اسفند، ساعت 10 صبح، در سالن رضوان شهرداری مرکز قم، واقع در خیابان امام موسی صدر (خاکفرج) برگزار می‌شود.
بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی»، رسمی‌ترین بازی رایانه‌ای تولیدشده در ژانر سبک زندگی اسلامی ایرانی است که از 5 سبک بازی‌های دوبعدی تشکیل شده و از نظر داستان، گرافیک، جلوه‌های بصری، صوت و... دارای ویژگی‌های بسیار متمایزی نسبت به دیگر بازی‌های رایانه‌ای تولیدشده در کشور است.
بدین‌وسیله از تمام علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای، مسئولین علمی و فرهنگی کشور، علما و نخبگان، اهالی فرهنگ و رسانه، و فعّالان عرصۀ رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای دعوت می‌شود در این مراسم حضور یافته و آخرین اطّلاعات، تصاویر و فیلم‌های این بازی رایانه‌ای را در این مراسم مشاهده فرمایند.
در ادامه، تصویر دعوت‌نامۀ این مراسم خدمتتان تقدیم می‌شود:

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 75 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.