1395 / 3 / 26 :تاریخ انتشار

نمایش فیلم (تریلر) بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» در نمایشگاه قرآن و عترت


بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» به عنوان آخرین محصول شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» از امروز در نمایشگاه قرآن و عترت شهر مقدّس قم معرّفی شده و فیلم (تریلر) آن در معرض دید عموم قرار گرفته است...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» (آخرین محصول شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی») از امروز در نمایشگاه قرآن و عترت شهر مقدّس قم معرّفی شده و فیلم (تریلر) آن در معرض دید عموم قرار گرفته است. بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» (آخرین محصول«شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» در تولید بازی‌های رایانه‌ای فاخر ارزشی) از امروز در نمایشگاه قرآن و عترت شهر مقدّس قم معرّفی شده و تریلر آن در معرض دید عموم قرار گرفته است.
به همین منظور، از تمام علاقه‌مندان دعوت می‌شود با حضور در این نمایشگاه، از بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی» با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی و همچنین بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» و «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» در غرفۀ نرم‌افزار بازدید به عمل آورند.
این نمایشگاه از 26 خرداد تا 1 تیر و پس از افطار در محلّ دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قم در انتهای خیابان امام موسی صدر برگزار می‌شود. همچنین جهت مشاهدۀ این تریلر می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید:
تریلر بازی رایانه‌ای سفر جنجالی
برای مشاهدۀ دیگر تریلرهای شرکت می‌توانید با کلیک بر روی پیوند زیر، به کانال شرکت در آپارات مراجعه نمایید:
کانال شرکت در آپارات
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 51 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.