1395 / 6 / 31 :تاریخ انتشار

عرضه بازی‌های دفاع مقدّس و سفر جنجالی در نمایشگاه یاد یاران


مجموعه بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام» در نمایشگاه یاد یاران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های سالانه در موضوع دفاع مقدّس و به مناسبت هفتۀ دفاع مقدّس در قم عرضه می‌شود...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، مجموعه بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام» در نمایشگاه یاد یاران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های سالانه در موضوع دفاع مقدّس و به مناسبت هفتۀ دفاع مقدّس و با هدف تجلیل از ایثارگری و مجاهدت‌های رزمندگان در 8 سال جنگ تحمیلی در قم عرضه می‌شود.
در این نمایشگاه که از تاریخ 31 شهریور تا 10 مهر در شهرک قدس قم برگزار می‌شود، نهادها و سازمان‌های مختلف در زمینۀ معرّفی خدمات رزمندگان در جنگ تحمیلی و همچنین ارائۀ محصولات فرهنگی و اقتصاد مقاومتی به فعّالیّت می‌پردازند.
برخی از غرفه‌های این نمایشگاه (همچون: غرفۀ «نرم‌افزار») نیز به ارائۀ محصولات شرکت «رسانه‌‌گستر بِنیسی» به عنوان رسمی‌ترین مجموعۀ تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای در کشور می‌پردازند و بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1:نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2:‌نبرد خرّمشهر» و همچنین بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی» را با تخفیف ویژه‌ به علاقه‌مندان عرضه می‌نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 43 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.